Rainbow Servis

Rainbow Servis İzmit

Temizle sistemlerinde çığır açan, Rainbow ‘ıslak toz uçamaz’ ilkesine dayanarak ürettiği süpürge ve aksesuarları ile alanında öncü markalar arasına girmiştir. Bakım, onarım, arıza tespiti, teknik destek hizmetleri sunmakta olan Rainbow servis İzmit, ürünlerin aynı zamanda aksesuar teminini de sağlamaktadır.

Rainbow servis İzmit verdiği, bir yıllık parça garantisi ile müşterilerinin ‘özel servis’ imkanlarından faydalanmasını amaçlamaktadır. Hizmet ağımız yaygınlaşarak yoluna devam etmekle beraber müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Rainbow servis İzmit sergilediği güler yüzlü hizmet, donanımlı teknik ekibi ile hizmet alan kişilerin güvenini kazanmıştır. Arıza tespit ve onarım süresini son derece hızlı sağlayan Rainbow servis İzmit, yedek parçaları da firma bünyesinde bulundurularak, ‘parça bekleme’ sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. Ek ücretlerin karşınıza çıkmayacağı, sürpriz ve ekstra ödemelerin bulunmadığı ucuz ve ekonomik fiyatlandırma politikası ile firmamız, herkesin ‘özel servis’ in sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmesini amaçlamaktadır.

Firma çalışanlarının özenle seçildiği, donanımlı ve yetkin bireylerden kurulu teknik ekibi ile Rainbow servis İzmit, sorunsuz ve hızlı hizmet anlayışının adresi konumu haline gelmiştir. Müşterilerimizin gözündeki değerimizin farkında olarak, her yeni gün hizmetlerimizi daha iyi sunabilmek için çalışmalar yapmaktayız.

Yorum Ekleyin