Rainbow Servis

Rainbow Servis İzmir

Rainbow ürün gruplarının bakım, onarım, yedek parça, arıza tespit, teknik destek hizmetlerini vermekte olan Rainbow servis İzmir, güler yüzlü hizmet, uygun fiyatlandırma politikaları ile büyüyen hizmet ağı kapsamında hizmet sağlamaktadır.

Bir yıl boyunca yedek parça garantisi vermekte olan Özel İzmir Rainbow Servis, temizlik firmaları, araç yıkama istasyonları ve halı yıkama firmalarının çözüm ortağı olmuştur. Ev hanımlarının, aile fertlerinin sürpriz ve ekstra ödemelerden çekinmeyerek, başvurduğu Rainbow Servis İzmir, donanımlı teknik ekibi ile zamanında ürün teslimi yaparak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Özel servisler bundan birkaç yıl öncesine kadar ‘çekinilen’ firmalar arasındaydı. Hizmet ağımız kurulduğu günden itibaren çok şey değişti. Sürpriz ödemelerin yer almadığı, etkin hizmetin sağlandığı, yedek parça garantisi ile Rainbow servis İzmir müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Yedek parçalarını da bünyesinde bulunduran servislerimiz ile ‘parça bekleme’ derdine son verdik.

Rainbow Servis İzmir, her gün artarak büyüyen servis ağı ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. ‘Sizin yanınızda’ ve ‘sizin tarafınızda’ yer alan hizmet anlayışı ile sorunsuz ve sıkıntısız olarak ürünlerinizin en sağlıklı biçim ile geri dönüşünü sağlamaktayız. Artık herkes özel servislerin sağladığı imkanlardan gönül rahatlığı ile faydalanabilir.

Rainbow Süpürge Servis Hizmet Bölgelerimiz

Karşıyaka Çiğli Menemen
Konak Alsancak Karabağlar
Evka1 Evka2 Evka3
Buca Şirinyer Gaziemir
Evka4 Evka5 Evka6
Narlıdere Balçova Hatay
Güzelbahçe Bayraklı Bornova

Yorum Ekleyin